Мени
Затвори

Одалка со ракофат без тркала

1,361 ден
КАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Алуминиумска рамка и елоксирана завршница, лесна и издржлива
  • Прилагодлива висина
  • Притиснете го лесно копчето со прст за да ја преклопите одалката
  • Рачките за држење со мека пена нудат удобно и безбедно држење
СПЕЦИФИКАЦИ Целосна ширина: 57цм Целосна висина: 77-95цм Целосна длабочина: 47цм Ширина на седиштето: 46цм
Затвори

Одалка со ракофат без тркала

1,361 ден
Карактеристики: - Алуминиумска структура - Рачки со сунѓер - Лесно и брзо рамно преклопување благодарение на копчето што се наоѓа во средината на рамката - Рачката може да се прилагоди на 8 позиции од 78 до 96cm.   СПЕЦИФИКАЦИИ Длабочина: 47cm Ширина: 47cm Висина: 78-96cm Нето тежина: 5.1kg Материјал: Алуминиум