Прикажувам 1–16 од 17 резултати

Педали за вежбање

Цена: 2,550 ден
Карактеристики:
 • Прилагодливо копче за отпор
 • Погоден за раце и нозе
 • Ја подобрува координацијата и кардиоваскуларната кондиција
 • Целосно се склопува
 • Целокупна должина: 47 см
 • Вкупна ширина: 36 см
 • Вкупна висина: 31 см
 • Тежина: 4 кг
Додади во кошничка

Ластици за вежбање (виолетов/супер тешко)

Цена: 1,800 ден
Карактеристики на ластиците за вежбање:
 • Лесен, компактен и со висока јачина
 • Должина: 5.5м
 • Посакуваната должина може да се одмотува и сече со помош на ножици
Додади во кошничка

Ластици за вежбање (црн/тешко)

Цена: 1,800 ден
Карактеристики на ластиците за вежбање:
 • Лесен, компактен и со висока јачина
 • Должина: 5.5м
 • Посакуваната должина може да се одмотува и сече со помош на ножици
Додади во кошничка

Ластици за вежбање (црвен/медиум)

Цена: 1,800 ден
Карактеристики на ластиците за вежбање:
 • Лесен, компактен и со висока јачина
 • Должина: 5.5м
 • Посакуваната должина може да се одмотува и сече со помош на ножици
Додади во кошничка

Кинезиолошка лента SPORTSTEX (розева)

Цена: 650 ден
Кинезиолошка лента SPORTSTEX која е хипоалергична и лесна за употреба во пластично пакување. Со најдобра компатибилност на кожата и еластична памучна ткаенина што дише. Сигурна долготрајна апликација и еколошка. Димензии: 5см х 5м
Додади во кошничка

Пасивнивен вежбач

Цена: 20,999 ден
Одлична направа за намалување на стресот која е лесна за користење Се користи за зајакнување на нозете и рацете со пасивен тренинг кој исто така ја подобрува циркулацијата на крвта
Додади во кошничка

Ластици за шака

Цена: 290 ден
/
Одберете Опција

Антистрес топче (Јајце)

Цена: 250 ден
/
Одберете Опција

Антистрес топче

Цена: 250 ден
/
Одберете Опција

Гумен ластик за растегнување Revoflex Xtreme

Цена: 499 ден
Карактеристики на производот:
 • За секаков вид на стомачни вежби
 • Ги обликува сите типови на стомачни мускули
 • Асистирачка двонасочна технологија
 • Компактен дизајн
 • Со справата Revoflex Xtreme за само 15 минути на ден можете да постигнете големи резултати
 • Со справата Revoflex Xtreme можете да тренирате повеќе групи на мускули и тоа вашите стомачни мускули, бицепси, трицепси, рамо, грб, задник, бутови и повеќе.
 • Со оваа справа можете да комбинирате 44 различни вежби.
 • Ефикасен и лесен за користење
 • Го обликува Вашето тело со само 15 минути дневно вежбање
 • 6 различни нивоа на вежби
 • Боја: црно-зелена
 • Изграден од квалитетна гума и пластика
 • Во пакетот добивате: каталог со вежби и торбичка за справата
Додади во кошничка

Подлога за вежбање

Цена: 800 ден
Карактеристики на производот:
 • Димензија на подлогата: 170х 61 см
 • Дебелина: 9 мм
 • Подлогата за вежбање е мека на допир и овозможува удобност при вежбањето.
 • Површината е нелизгачка, еластична, не впива течности и прашина.
Додади во кошничка

Мултифункционална справа за вежбање

Цена: 999 ден
Карактеристики на производот:
 • Две рачки за лесна контрола
 • 5-брзински јачини на отпорност на сила за повлекување на јажето
 • 40 видови фитнес активности
 • Може да се користи дома, во канцеларија, на отворено
 • Работи на секоја поголема мускулна група на горниот дел од телото и на стомакот
 • Разновиден, високо ефективен и брз начин да добиете форма и да се затегнете
 • Дебело јако природно латекс јаже, со висока флексибилност на истегнување
 • Погоден за жени и мажи, кои сакаат да поминуваат секој ден по 10 минути вежбање на оваа фитнес опрема за вежбање за да формираат совршено тело
 • Материјал: PP + ABS
 • Еластично и издржливо јаже
 • Погоден за употреба во различни групи
 • Зајакнува: стомачни мускули, рамена, раце, задник, половина и нозете
Повеќе

Сет од 5 ластици за вежбање

Цена: 499 ден
Карактеристики на производот: Сет од 5 ластици за вежбање со различна отпорност Зелена: x-Light Жолта: Light Црвена: Medium Сина: Heavy Црна: x-Heavy Ширина: 5 см Должина: 30 см
Додади во кошничка

Кинезиолошка лента SPORTSTEX (зелена)

Цена: 650 ден
Кинезиолошка лента SPORTSTEX која е хипоалергична и лесна за употреба во пластично пакување. Со најдобра компатибилност на кожата и еластична памучна ткаенина што дише. Сигурна долготрајна апликација и еколошка. Димензии: 5см х 5м
Додади во кошничка

Педали за вежбање

Цена: 2,850 ден
Педали за вежбање на горните и долните екстремитети. Вклучува дигитален екран кој покажува: време, калории, кругови во минута и вкупни кругови (вртења). Способност за прилагодување на тешкотијата. Гаранција 1 година. Должина: 50 см Ширина: 37 см Висина: 35 см
Додади во кошничка

Штитник за заби

Цена: 200 ден
/
Одберете Опција